28 Mart 2014 Cuma

El Falı Nasıl Bakılır,El Falı BakmaEl falı popüler günlük fallardan biridir.İşte size el falına nasıl bakılır ve el falı bakma ipuçları:


El falı, sol el ile avuç açık şekilde bakılır. İlk dikkat edeceğiniz kısım, yüzük ve işaret parmağı arasındaki uzunluktur. Eğer yüzük parmağı daha uzunsa kişi, manevi değerlere önem veriyor demektir. İşaret parmak daha uzunsa bu kişinin maddi değerlere daha fazla önem verdiğini gösteriyor.
Avuç içindeki çizgiler de hayatınızla ve sizinle ilgili ipuçları sunuyor. Baş parmağın altından başlayarak sola doğru kavisli olan ve avucun dışında biten çizgi, hayat çizgisidir. Bu çizgi yaşamınız sağlık derecesini ifade ediyor.
Hayat çizgisinin üzerinden başlayarak avucunuzun ortasına doğru uzanan çizgiye ise akıl çizgisi deniyor. Bu çizgi sahip olduğunuz ya da olacağınız başarılar hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Ayrıca çizginin derinliği ve uzunluğuna göre yaratıcılığınızı ölçebilirsiniz.
Avucun sağ dış kısmından başlayarak, orta parmağın altına doğru uzanan çizgi, en üstte yer alan kalp çizgisidir. Bu çizginin yapısı, sosyal yaşantınızdaki sevgi ve aşklarınızı temsil ediyor.
Daha birçok ayrıntısı bulunan el falı ile ilgili temel bilgiler bunlar. Eğlenin vakit geçirin, ancak kötü yorumlamaktan kaçının. Sonuçta bu bir fal ve bilimsel bir gerçekliği yok.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder