4 Şubat 2015 Çarşamba

Temizlikçi Lezbiyen Kadın Oldum

20 yaşında bir bayanım durumumuz kötü olduğundan evlere temizliğe gidiyordum. İş için mecburen kısa giyinirdim ve bu benim hoşuma giderdi. Bir gün ev sahibi bayanın bana çok baktığını fark ettim ve yanıma geldi. Sohbet ettikten sonra bacaklarıma baktığını fark ettim. Bu durumdan çok rahatsız olmuştum.Naughty soldiers in pantyhose sex

Lezbiyenler hakkında düşüncemi sordu cevap vermedim rahatsız olmuştum artık. Benimle olursan sana hem para veririm hem de zevk alırsın dedi. Bu laf üzerine sessizce kaldım çünkü paraya ihtiyacım vardı. Tamam mı dedi kafamı hafifce salladım. Arkama geçti ve kalçalarımı okşamaya başladı artık ben de zevk alıyordum. Çünkü henüz evlenmemiş, masturbasyon yapıp duruyordum. Bu çok iyi gelecekti belki de bana.
Anal cheerleader in nylons fucked

Göğüslerimi okşuyordu ben çok utanıyordum.
Teacher fuck in pantyhose having sex

Korkmamam gerektiğini söyledi ve bacaklarıma elini attı.
College uniforms in nylons porn

Daha sonra masaya doğru eğil dedi ne yapacağını merak ediyordum ve boynumu yalamaya başladı bu müthiş bir şey di. İnliyordum..Teachers got fucked in nylons licked and fucked

Daha sonra yalamamı emretti kendisine doğru yöneldim. Artık benim emirlerimi yapacaksın orusbum dedi. Artık kölesi gibiydim..
Sexy young schoolgirls in pantyhose sex

Külotlu çorabının üzerinden hafif hafif yalamaya başladım inliyordu..Porn nurse in pantyhose fucked hard

Bacağını ayırıp yalatmak istedi ve ayağının altına sandalye çektiYoung schoolgirls in pantyhose porn

Kısa süre sonra boşaldı ve sağol dedi öptü. Ben de beni boşaltmayacak mısın dedim? Bir ayağımı masaya attı ve güzel amcığımı müthiş şekilde yalamaya başladı.
Nude nurse in tights fucked hard

Kısa süre sonra boşaldım ve ben de teşekkür ettim. Artık daha fazla para veriyor benim de işime geldi hem daha çok zevk alıyorum hem de daha çok para :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder